Poznaj nas!

To nasz zespół, grupa kobiet, która już z nami współpracuje.
Czekamy na Ciebie i  mamy miejsce też dla ciebie!

Ewa Taras

Jestem w Podróży, zmieniam miejsca, ludzi, walizki, otoczenie, język. To możliwość spojrzenia na życie wielowymiarowo, pod każdym kątem! Nigdy się nie nudzę. Lubię działać w słusznej sprawie i być potrzebna. Kocham mojego męża i dzieci. Ciągle dojrzewam….

Kobiety przedsiębiorcze to moje koleżanki, mentorki, dziewczyny z sąsiedztwa.
Ciągle czegoś szukają, mają niespożyte zasoby energii i entuzjazmu. Pracując razem, możemy czerpać ze swoich zasobów, dawać przykład innym kobietom. Razem jesteśmy silne, umotywowane, możemy stawić czoło niesprzyjającym okolicznościom. Poznajemy się i nasze możliwości.

ZAINTERESOWANIA
Ludzie i ich sprawy, aktywność fizyczna, Yoga i medytacja, wspólne działania happeningowe

CECHY CHARAKTERU
lubię pracować samodzielnie, praktyczna wizjonerka i idealistka, skuteczna w trudnych warunkach. Stawiam sobie i innym ambitne cele. Lubię wyzwania, można na mnie polegać.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Z wykształcenia mgr. Ekonomii, z pasji Wizażysta i Stylista Ubioru, praktycznie uszyję Ci suknię Ślubną i zrobię plan biznesowy.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Beata Przybylska-Józefiak

Jestem osobą niezwykle komunikatywną i łatwo nawiązująca kontakty. Zawsze nastawiona jestem na realizację celów, ale też pracę zespołową. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tylko wspólnie można osiągać sukces. Jednostka w obecnych czasach, niewiele znaczy.

Jako osoba energiczna i otwarta, wciąż szukam nowych możliwości i pomysłów. Chcę kształtować swoją przyszłość w sposób świadomy i chcę by były to obszary, które uznaję za moją mocną stronę.

Nie boję się nowych wyzwań. Wprost przeciwnie, wielokrotnie podejmowałam wyzwanie, które zakańczałam sukcesem.

Przez lata pracy zawodowej nabrałam przekonania o znaczeniu komunikacji i dzieleniu się informacjami w obrębie zespołu. Powielanie tylko najlepszych praktyk prowadzi do osiągnięcia celu.

Ogromną satysfakcję sprawia mi dzielenie się moimi zrealizowanymi pomysłami, które uważam za swój sukces.

ZAINTERESOWANIA:
rozwój osobisty, podróże, muzyka

CECHY CHARAKTERU:
komunikatywność, kreatywność, odwaga

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
Choć kształciłam się na muzyka, moja kariera zawodowa pokierowana została w zupełnie innym kierunku. Jestem związana z poligrafią i choć odnoszę w tym zawodzie sukcesy, to jednak przyszłość swoja widzę już w innej dziedzinie, która da mi to, czego najbardziej poszukuje – wolność!

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Anna Pilśniak

Każdego dnia z uśmiechem, poznaję nowych ludzi i staram się dzielić z nimi moje idee i pomysły.Jestem kreatywna i odważna w realizacji różnych celów. Zawsze miła i pełna humoru. Mam wspaniałą rodzinę, czwórkę dzieci i jednego wnuka, oraz kochającego męża.

Prowadzę bardzo zajęty tryb życia, ale zawsze mam czas na ciekawą książkę, czas w domu, z rodziną. Lubię rozmowy z Bogiem, to czas ciszy i refleksji. Interesuję się wszystkim, co związane jest z Naturą.

Moje zainteresowanie Grupą Przedsiębiorczych kobiet wynika z możliwości dzielenia się informacjami, integracją i poznawaniem kreatywnych, zdolnych kobiet. To one stają się mentorami życia zawodowego i prywatnego. Dzielimy się radościami i problemami, możemy znaleźć „bratnią duszę”. Uważam że kobiety mają świetne pomysły i niewykorzystany zasób energii. Sama jestem kobietą , która szuka dla siebie miejsca na ziemi, na razie znalazłam to w pracy z fantastycznymi kobietami. A co dalej? Bez ograniczeń.

ZAINTERESOWANIA
Interesuję się zdrowiem i dbaniem o ciało holistycznie.

CECHY CHARAKTERU
Odpowiedzialna i sumienna, bardzo pracowita.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Z wykształcenia jestem magister Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, o specjalności familolog, doradca i pedagog rodzin, nauczyciel filozofii, etyki, wdż. Pracowałam też jako nauczyciel WDŻ. Mam 18 lat doświadczenia prowadząc własną firmę w zawodzie terapeuty manualnego. Ukończyłam bardzo wiele kursów w tym kierunku. Między innymi drenaż limfatyczny, twarz emocjonalna, świecowanie ucha, terapie algowe, parafinowe, etc.Brałam udział w wielu konkursach masażu i I Mistrzostwach masażu we Wrocławiu. Organizowałam warsztaty przy Progesteron we Wrocławiu dla kobiet, Twarz emocjonalna. Warsztaty dla seniorów.Skończyłam kurs diagnostyki odżywiania przy Instytucie Biomol-Med w Łodzi. Ukończyłam dyplomem Akademię Pielęgnacji Artistry. Za mną również Szkołę Liderów, gdzie zdobyłam sporo doświadczenia w pracy z ludźmi i także w zakładaniu stowarzyszeń i fundacji.

Teraz jestem niezależnym przedsiębiorcą działająca w strefie biznesu e-commerc.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Bronisława Skibicka

Mieszkam w Niemczech w miejscowości Norymberga.Wiele lat mieszkałam w Polsce niedaleko Zgorzelca, i kiedy tylko czas mi na to pozwala, przyjeżdżam do Polski i odwiedzam znajomych. Mam troje dorosłych już dzieci oraz wnuki bliźniaki.

Na spotkania kobiet przedsiębiorczych zaprosiła mnie moja znajoma i bardzo spodobała mi się ta idea.Postanowiłam zorganizować takie spotkania w Norymberdze. Jest tu wiele ciekawych i ambitnych kobiet, które szukają w życiu inspiracji, towarzystwa i dodatkowych dochodów.

Możemy się wspierać w naszych dążeniach i spędzać miło czas.

ZAINTERESOWANIA:
muzyka poważna , taniec, dobra książka, zdrowy tryb życia, profilaktyka zdrowia

CECHY CHARAKTERU:
Pracowita, odpowiedzialna, sumienna, entuzjastyczna

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
Wykształcenie ekonomiczne.
Szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania „czy wiesz co jesz?”
Współpracuję w Norymberdze z doktorem J. Schirowskim

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Małgorzata Rynkowska

Jestem szczęśliwą mamą dwójki synów i szczęśliwą żoną. Mieszkam od wielu lat w Toruniu, mieście pachnącym piernikami! Jakiś czas spędziłam w Oslo, i był to dla mnie dość znaczący okres, nauczyłam się samodzielności i radzenia sobie w życiu. Ale pogoda mi nie odpowiadała za bardzo, ponieważ kocham kwiaty, słońce i ruch na świeżym powietrzu.

Czuję się komfortowo wśród kobiet aktywnych, niezależnych. jestem pod wrażeniem ich licznych talentów, kreatywności i chęci rozwoju osobistego. Cieszę się, że świadome kobiety rozumieją potencjał pracy w zespole i chęć wspierania siebie wzajemnie.

Nie lubię nudy i stagnacji w życiu. Mam dużo energii i zarażam entuzjazmem. Ponieważ jestem kobietą chcę czuć się piękna, dlatego zrobiłam kurs makijażu profesjonalnego i zajmuję się tym w wolnym czasie.

Zaczynam dobrze czuć się przemawiając publicznie, uczestniczę w wielu konferencjach czy wykładach, ale najlepiej się czuję , jak ryba w wodzie , mówiąc o profilaktyce zdrowia.

Prowadzę spotkania Przedsiębiorczych kobiet w Toruniu.

ZAINTERESOWANIA
Profesjonalny makijaż.
Dietetyka, profilaktyka zdrowia
Technologia żywienia.

CECHY CHARAKTERU
Posiadam ogromny upór w dążeniu do celu, entuzjazm, umiejętność przyciągania do siebie pozytywnych ludzi, oraz ciągłą chęć zdobywania wiedzy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Pracuję jako dietetyk z wykształcenia i pasji. Od wielu lat jestem Partnerem Biomol-Med, wykorzystuję tą wiedzę w mojej pracy technologa żywienia zbiorowego.
Zajmuję się profilaktyką zdrowia, ukończyłam wiele kursów w tej dziedzinie, o tematyce:

” Jak emocje wpływają na żywienie, najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej.”

„Nowatorskie metody leczenia nadwagi i otyłości”,

„Układanie diet w trudnych jednostkach chorobowych.”

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Justyna Górna

Jestem miłą, zdyscyplinowaną osobą na zewnątrz, natomiast wewnątrz mnie drzemią nieodkryte siły kreatywności.

Lubię ludzi, przebywać z nimi, organizować wciąż coś dla nich i wymyślać nowe projekty. Uwielbiam przebywać na scenie i już wiem, że to moje powołanie. Choć gdy zdobywałam to doświadczenie lekko nie było. Ale ponieważ wyznaję zasadę by “nigdy się nie poddawać”, zawsze osiągam to o czym marzę.

Przez pewien czas mieszkałam w Calgary w Kanadzie obecnie mieszkam we Wrocławiu.
Kocham góry, piesze wycieczki i duże przestrzenie, wolność i tego poszukuję w życiu, wolność finansowa jest teraz na mojej tapecie.

Na spotkania kobiet trafiłam ponieważ szukałam towarzystwa kobiet. Chodząc na różne spotkania, brakowało mi wspólnych działań, wsparcia i kobiecej energii, która nie kończy się wraz ze spotkaniem – to wszystko odnalazłam tutaj. Dlatego zachęcam inne kobiety by dołączały do nas i odkrywały swój potencjał.

ZAINTERESOWANIA

Gotowanie, psychologia, architektura, moda, zdrowe odżywianie i naturalna suplementacja

CECHY CHARAKTERU

Zdyscyplinowana, pewna siebie, komunikatywna, zorganizowana

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Z zawodu jestem mgr. inż, budownictwa ze specjalnością budownictwo podziemne i inżynieria miejska. Pracuję jako konstruktor budowlany, projektuję bezpieczne domy i hipermarkety. Uwielbiam optymalizować koszty, a na moim koncie mam zarówno wielkie budynki, jak i domy jednorodzinne.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Dorota Bernacik

Jestem mężatką i mam kochanego syna z którego jestem dumna.
Na co odzień pracuje z ludźmi, w jednej z firm finansowych.
Z zawodu jestem krawcową chodź jako młoda osoba zawsze chciałam zostać nauczycielką.

Mogę stworzyć Ci garsonkę jedyną w swoim rodzaju, nie powtarzalny wzór sukienki lub po prostu naszyć łątkę na spodnie, lub zwęzić spódnice.

Kiedy na dworze jest gorącą i wszyscy narzekają na upały ja dopiero się rozgrzewam. Lubie kwiaty oraz przebywanie na świeżym powietrzu, moim marzeniem jest wyjazd do kraju kwitnącej wiśni.

Spotkania kobiet są dla mnie inspiracją. Każda z nas jest indywidualnością co sprawia,że możemy uczyć się od siebie nawzajem nowych rzeczy, by potem wykorzystać je w codziennym życiu.

ZAINTERESOWANIA:
Podróże, dobra książka

CECHY CHARAKTERU:
Cierpliwa , pracowita, wytrwała, empatyczna

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
Ukończyłam średnią szkole zawodową o kierunku krawiectwo.
Ukończyłam kurs “Zastosowania Analizy pierwiastkowej w profilaktyce zdrowia ”
Posiadam Certyfikat: “Najlepszej MAMY na świecie”

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Gabriela Szulikowska

Mieszkam we Wrocławiu i pracuję w branży hotelarskiej jako specjalista do spraw eventów. Szybko i konsekwentnie załatwiam wszystkie sprawy, lubię ruch , ludzi i jak coś się dzieje. Staram się zachować balans w swoim życiu, po pracowitym dniu, znajduję relaks w domu, hoduję kwiaty, czytam księżyki lub wychodzę na spacer z psem.

Grupa kobiet przedsiębiorczych zainteresowała mnie, bo wierzę w kobiecą moc, determinacje w działaniu i silną wolę zmieniania świata na lepszy. Tego uczę się od moich bardziej doświadczonych koleżanek.

ZAINTERESOWANIA:
Psychologia, savoir vivre, medycyna naturalna, architektura barokowa

CECHY CHARAKTERU:
Pewna siebie, uczciwa, otwarta ,radosna, dyplomatyczna, słowna, asertywna

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
Hotelarstwo , specjalista ds eventów
Mgr Zarządzania spec. Psychologia w biznesie i Zarządzanie zasobami ludzkimi
Kurs sommelier

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Magdalena Kazimierczak

Jestem właścicielką firmy Dream Team Magda. Zgodnie z nazwą podążam za marzeniami współpracując z fantastycznymi ludźmi.

Mieszkam w Zgorzelcu, a moja droga życiowa prowadziła przez Szczecin, Poznań i Wrocław.

Jako kobieta zwracam uwagę na wygląd i piękno, stąd też zajmuję się wizażem i chętnie udzielam porad innym kobietom.

Współpraca z Grupą przedsiębiorczych kobiet daje mi motywację do działania. Na spotkaniach panuje świetna atmosfera, a uczestniczki dają niesamowitą energię i wsparcie.

 

ZAINTERESOWANIA
Zdrowy tryb życia, sport i turystyka , to moje pasje życiowe.
Z pasji dla zdrowia zajmuję się dietetyką, opartą na testach DNA Body Key.

CECHY CHARAKTERU
Jestem pewna siebie, samodzielna i pełna empatii.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego, pracuję jako instruktor pływania i instruktor aqua aerobiku. Prowadzę swoją Firmę Dream Team Magda.

Udzielam się jako Ratownik WOPR, jestem instruktorem turystyki kwalifikowanej o specjalności turystyka kajakowa, żeglarz jachtowy, sędzia sportów motorowych.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Małgorzata Kazimierczak

Jestem szalenie twórczą osobą, ciągle coś robię, szyję, tworzę, kleję. Bardzo interesują mnie informacje dotyczące zdrowia, sił witalnych, urody.

Wiedza na temat naszego organizmu jest pasjonująca. Ciało ludzkie to cudowna maszyna, która ma niesamowite moce i systemy naprawcze. Kocham piękno, mam swój ogród w którym odpoczywam i cieszę się roślinkami, którą sama sadzę. Tam też mogę czytać swoją ulubioną poezję Juliana Tuwima. Pochodzę z Choszczna, mieszkam z mężem w Zgorzelcu. Mam piękną, dorosłą już córkę.

Współpraca z Grupą przedsiębiorczych kobiet, pozwala mi realizować siebie, swoje pasje i dzielić je z innymi kobietami. Jesteśmy bardzo rożne ale to nie przeszkadza nam ze sobą współpracować, wspierać się i mieć benefity finansowe.

 

ZAINTERESOWANIA
Zdrowie, uroda, literatura, kwiaty

CECHY CHARAKTERU
Jestem szalenie pogodną osobą, otwartą i szczerą. Lubię ludzi i kontakt z nimi daje mi energię.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Zajmuję się dietetyką z zamiłowania a z zawodu jestem pielęgniarką.

Ukończyłam kilka kursów z Wizażu i stylizacji, a jako dietetyk, również sprawy zdrowia bardzo mnie pochłaniają: współpracuję z Instytutem Biomol-Med w Łodzi.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Kinga Watrach

Mieszkam w Bolesławcu, pięknym miescie znanym z ceramiki użytkowej.Mam dwójkę cudownych dzieci, męża i bardzo cenię sobie życie rodzinne. Jestem żywiołowa i spontaniczna, ale mocno stąpam po ziemi. Mój charakter pozwala mi na pracę z mężczyznami – prowadzę nadzór nad budowami. Działam szybko i skutecznie. Lubię również udzielać się w swojej społeczności, łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi.

Spotkania z kobietami przedsiębiorczymi to czas, kiedy mogę poznać mocne i piękne kobiety, porozmawiać z nimi, wymienić doświadczenia i zawsze coś zaproponować, gdyż mam wiele pomysłów.

ZAINTERESOWANIA
Książki, nowinki technologiczne związane z budową, zdrowie i profilaktyka.

CECHY CHARAKTERU
Umiem słuchać i wyciągać wnioski, szybko się uczę nowych rzeczy, działam szybko i skutecznie.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia do kierowania budową.

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Karolina Klimuk

Jestem zawsze uśmiechnięta i pogodna. Mam wiele cierpliwości do ludzi, lubię przebywać w kreatywnym towarzystwie, gdyż też taka jestem, a kreatywni ludzie robią wiele ciekawych rzeczy, między innymi świetnie się bawią!

W Grupie kobiet przedsiębiorczych odnalazłam to czego szukam w życiu : balans.

Poznane kobiety są bardzo aktywne, ale zawsze odnajdują czas na rodzinę, dobrą książkę, rozwój własny. Spełniam teraz moje cele, uczę się, jak być niezależną i jednocześnie móc pozostać kobieca i delikatna. Na spotkaniach motywujemy się nawzajem, popieramy swoje działania biznesowe i dzielimy się swoją wiedzą. Odkrywanie swojego potencjału i rozwijanie swoich talentów, to elementy nad którymi, nigdy bym się nie zastanowiła, gdyby nie Kobiety Biznesu. A jeśli można jeszcze z tego tytułu mieć dodatkowe pieniądze, to tylko niepodważalny atut.

ZAINTERESOWANIA
Interesuję się makijażem i pielęgnacją, a że biegam od wielu lat, więc za tym poszło zdrowe odżywianie oraz ekologia.

Kocham podróże, byłam w kilku ciekawych miejscach na świecie, między innymi w Las Vegas, Kalifornii, zwiedziłam również Europe i najciekawsze zakątki.

CECHY CHARAKTERU
Konsekwentna, komunikatywna, kreatywna.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Z zawodu jestem inżynierem automatykiem i to chyba z przekory, bo to co robię nie jest zabawne. Skończyłam Akademię Górniczo- Hutniczą w Krakowie, gdzie mieszkałam przez kilka lat aby ostatecznie przenieść się w okolice Wrocławia.

We Wrocławiu ukończyłam w First Time Manager w Wyższej Szkole Bankowości. Potem była Szkoła Przedsiębiorczych Kobiet i tak się zaczęło.

Obecnie rozwijam swoją kreatywność, wykonując makijaże i ucząc inne Panie jak dbać o siebie, by cieszyć się piękną skórą na długie lata. Uwielbiam, dopierając odpowiedni makijaż, pokazywać kobietom jakie są piękne.

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Jolanta Kopaniecka-Krok

Jestem osobą komunikatywną, lubię pracę z ludźmi, cenię sobie szczerość i prawdomówność. Pracuję jako pielęgniarka od wielu lat, skończyłam studia w tym przedmiocie.  Moją pasją oprócz zdrowia jest kosmetyka i w tym się spełniam. Prowadzę porady kosmetyczne dotyczące pielęgnacji, jak rownież wizażu i stylizacji.

Pracuję z kobietami, rozumiem je bardzo dobrze i zawsze staram się wychodzić  na przeciw ich potrzebom. Kobieta w każdym wieku chce być piękna i czuć swoją wartość a to na pewno mogę im ofiarować, dając swój czas, zaangażowanie i wiedzę.

Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, i wraz z mężem mieszkamy we Wrocławiu.

Bardzo lubię pracować w zespole, rozumiem zachodzące procesy w grupie i świetnie uzupełniam zespół. Grupa to dbanie o ludzi i rozwiązywanie problemów, myślę że dzięki mojej pogodnej naturze i empatii wszystko w życiu przebiega sprawnie i przyjemnie.

Współpraca z grupą przedsiębiorczych kobiet sprawia że rozwijam się w wielu dziedzinach. Poznaję  nowe , ciekawe osoby , które wnoszą w moje życie coś dobrego.
Praca w zespole pomaga mi wzmocnić siły w pokonywaniu trudności, uczy mnie nowych działań biznesowych, nowych postaw życiowych.
Lubię miłą i szczerą atmosferę, a to na pewno można znaleźć w tej Grupie.

ZAINTERESOWANIA:
kosmetologia, wizaż, pielęgnacja, zdrowie

CECHY CHARAKTERU:
prawdomówna , pracowita, komunikatywna, empatyczna

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
Ukończyłam studnia wyższe na kierunku pielęgniarstwo oraz na kierunku kosmetologii.

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Wiktoria Mikoda

Szalona dziewczyna z pasja do fotografii,…

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Hanna Lubczyńska

Jestem pasjonatką zdrowia.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn