Poznaj nas!

Jesteśmy grupą dojrzałych kobiet, która zna swoje wady i zalety, sprawdziła się w różnych okolicznościach i umie konstruktywnie rozwiązywać problemy, by iść dalej – razem. Uczymy się od siebie nawzajem. Odnosimy się do siebie z szacunkiem, mimo różnic charakterów i poglądów. Sposób podejścia do ludzi i do siebie nawzajem, wysoka kultura w komunikowaniu się – to nas wyróżnia w środowisku kobiet aktywnych.

Stawiamy na jakość w wielu dziedzinach życia, a szczególnie w tych najważniejszych, jak aspekt zdrowia w pojęciu holistycznym i budowanie długotrwałych relacji z drugim człowiekiem. Pokonujemy swoje strachy i zaprzyjaźniamy się z nowymi osobami, a także technologiami dążąc do niezależności finansowej i godniejszego, pełniejszego życia. Wymówki naszych koleżanek inspirują nas do aktywności i pracy nad sobą oraz pięknego, wartościowego życia.

Łączy nas chęć osiągnięcia postawionych celów i realizacji marzeń, a najprostszą drogą, by osiągnąć sukces jest zespół przychylnych, kreatywnych i zaangażowanych osób, zespół jaki tworzą KOBIETY BIZNESU.

To nasz zespół, grupa kobiet, która już z nami współpracuje. Czekamy również na Ciebie. U nas znajdziesz swoje miejsce.

Ewa Taras

Jestem w Podróży, zmieniam miejsca, ludzi, walizki, otoczenie i język.  To możliwość spojrzenia na życie wielowymiarowo, pod każdym kątem!. Nigdy się nie nudzę. Lubię działać w słusznej sprawie i być potrzebna. Kocham mojego męża i dzieci. Ciągle dojrzewam…

Kobiety przedsiębiorcze to moje koleżanki, mentorki, dziewczyny z sąsiedztwa.
Ciągle czegoś szukają, mają niespożyte zasoby energii i entuzjazmu. Pracując razem, możemy czerpać ze swoich zasobów, dawać przykład innym kobietom. Razem jesteśmy silne, umotywowane, możemy stawić czoło niesprzyjającym okolicznościom. Poznajemy się i nasze możliwości.

ZAINTERESOWANIA
Ludzie i ich sprawy, aktywność fizyczna, Yoga i medytacja, wspólne działania happeningowe

CECHY CHARAKTERU
lubię pracować samodzielnie, praktyczna wizjonerka i idealistka, skuteczna w trudnych warunkach. Stawiam sobie i innym ambitne cele. Lubię wyzwania, można na mnie polegać.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Z wykształcenia mgr. Ekonomii, z pasji Wizażysta i Stylista Ubioru, praktycznie uszyję Ci suknię Ślubną i zrobię plan biznesowy.

Anna Pilśniak

Każdego dnia z uśmiechem, poznaję nowych ludzi i staram się dzielić z nimi moje idee i pomysły. Jestem kreatywna i odważna w realizacji różnych celów. Zawsze miła i pełna humoru. Mam wspaniałą rodzinę, czwórkę dzieci i jednego wnuka, oraz kochającego męża.

Prowadzę bardzo zajęty tryb życia, ale zawsze mam czas na ciekawą książkę, czas w domu, z rodziną. Lubię rozmowy z Bogiem, to czas ciszy i refleksji. Interesuję się wszystkim, co związane jest z Naturą.

Moje zainteresowanie Grupą Przedsiębiorczych kobiet wynika z możliwości dzielenia się informacjami, integracją i poznawaniem kreatywnych, zdolnych kobiet. To one stają się mentorami życia zawodowego i prywatnego. Dzielimy się radościami i problemami, możemy znaleźć „bratnią duszę”. Uważam że kobiety mają świetne pomysły i niewykorzystany zasób energii. Sama jestem kobietą , która szuka dla siebie miejsca na ziemi, na razie znalazłam to w pracy z fantastycznymi kobietami. A co dalej? Bez ograniczeń.

ZAINTERESOWANIA
Interesuję się zdrowiem i dbaniem o ciało holistycznie.

CECHY CHARAKTERU
Odpowiedzialna i sumienna, bardzo pracowita.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Z wykształcenia jestem magister Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, o specjalności familolog, doradca i pedagog rodzin, nauczyciel filozofii, etyki, wdż. Pracowałam też jako nauczyciel WDŻ. Mam 18 lat doświadczenia prowadząc własną firmę w zawodzie terapeuty manualnego. Ukończyłam bardzo wiele kursów w tym kierunku. Między innymi drenaż limfatyczny, twarz emocjonalna, świecowanie ucha, terapie algowe, parafinowe, etc.Brałam udział w wielu konkursach masażu i I Mistrzostwach masażu we Wrocławiu. Organizowałam warsztaty przy Progesteron we Wrocławiu dla kobiet, Twarz emocjonalna. Warsztaty dla seniorów.Skończyłam kurs diagnostyki odżywiania przy Instytucie Biomol-Med w Łodzi. Ukończyłam dyplomem Akademię Pielęgnacji Artistry. Za mną również Szkołę Liderów, gdzie zdobyłam sporo doświadczenia w pracy z ludźmi i także w zakładaniu stowarzyszeń i fundacji.

Teraz jestem niezależnym przedsiębiorcą działająca w strefie biznesu e-commerc.

Bronisława Skibicka

Mieszkam w Niemczech w miejscowości Norymberga. Wiele lat mieszkałam w Polsce niedaleko Zgorzelca i kiedy tylko czas mi na to pozwala, przyjeżdżam do Polski i odwiedzam znajomych. Mam troje dorosłych już dzieci oraz wnuki bliźniaki.

Na spotkania kobiet przedsiębiorczych zaprosiła mnie moja znajoma i bardzo spodobała mi się ta idea. Postanowiłam zorganizować takie spotkania w Norymberdze. Jest tu wiele ciekawych i ambitnych kobiet, które szukają w życiu inspiracji, towarzystwa i dodatkowych dochodów.

Możemy się wspierać w naszych dążeniach i spędzać miło czas.

ZAINTERESOWANIA:
muzyka poważna , taniec, dobra książka, zdrowy tryb życia, profilaktyka zdrowia

CECHY CHARAKTERU:
Pracowita, odpowiedzialna, sumienna, entuzjastyczna

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
Wykształcenie ekonomiczne.
Szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania „czy wiesz co jesz?”
Współpracuję w Norymberdze z doktorem J. Schirowskim

Małgorzata Rynkowska

Jestem szczęśliwą mamą dwójki synów i szczęśliwą żoną. Mieszkam od wielu lat w Toruniu, mieście pachnącym piernikami! Jakiś czas spędziłam w Oslo i był to dla mnie dość znaczący okres, nauczyłam się samodzielności i radzenia sobie w życiu. Ale pogoda mi nie odpowiadała za bardzo, ponieważ kocham kwiaty, słońce i ruch na świeżym powietrzu. 

Czuję się komfortowo wśród kobiet aktywnych, niezależnych. jestem pod wrażeniem ich licznych talentów, kreatywności i chęci rozwoju osobistego. Cieszę się, że świadome kobiety rozumieją potencjał pracy w zespole i chęć wspierania siebie wzajemnie.

Nie lubię nudy i stagnacji w życiu. Mam dużo energii i zarażam entuzjazmem. Ponieważ jestem kobietą chcę czuć się piękna, dlatego zrobiłam kurs makijażu profesjonalnego i zajmuję się tym w wolnym czasie.

Zaczynam dobrze czuć się przemawiając publicznie, uczestniczę w wielu konferencjach czy wykładach, ale najlepiej się czuję , jak ryba w wodzie , mówiąc o profilaktyce zdrowia.

Prowadzę spotkania Przedsiębiorczych kobiet w Toruniu.

ZAINTERESOWANIA
Profesjonalny makijaż.
Dietetyka, profilaktyka zdrowia
Technologia żywienia.

CECHY CHARAKTERU
Posiadam ogromny upór w dążeniu do celu, entuzjazm, umiejętność przyciągania do siebie pozytywnych ludzi, oraz ciągłą chęć zdobywania wiedzy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Pracuję jako dietetyk z wykształcenia i pasji. Od wielu lat jestem Partnerem Biomol-Med, wykorzystuję tą wiedzę w mojej pracy technologa żywienia zbiorowego.
Zajmuję się profilaktyką zdrowia, ukończyłam wiele kursów w tej dziedzinie, o tematyce:

” Jak emocje wpływają na żywienie, najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej.”

„Nowatorskie metody leczenia nadwagi i otyłości”,

„Układanie diet w trudnych jednostkach chorobowych.”

 

Justyna Górna

Jestem miłą, zdyscyplinowaną osobą na zewnątrz, natomiast wewnątrz mnie drzemią nieodkryte siły kreatywności.

Lubię ludzi, przebywać z nimi, organizować wciąż coś dla nich i wymyślać nowe projekty. Uwielbiam przebywać na scenie i już wiem, że to moje powołanie. Choć gdy zdobywałam to doświadczenie lekko nie było. Ale ponieważ wyznaję zasadę by “nigdy się nie poddawać”, zawsze osiągam to o czym marzę.

Przez pewien czas mieszkałam w Calgary w Kanadzie obecnie mieszkam we Wrocławiu.
Kocham góry, piesze wycieczki i duże przestrzenie, wolność i tego poszukuję w życiu, wolność finansowa jest teraz na mojej tapecie.

Na spotkania kobiet trafiłam ponieważ szukałam towarzystwa kobiet. Chodząc na różne spotkania, brakowało mi wspólnych działań, wsparcia i kobiecej energii, która nie kończy się wraz ze spotkaniem – to wszystko odnalazłam tutaj. Dlatego zachęcam inne kobiety by dołączały do nas i odkrywały swój potencjał.

ZAINTERESOWANIA

Gotowanie, psychologia, architektura, moda, zdrowe odżywianie i naturalna suplementacja

CECHY CHARAKTERU

Zdyscyplinowana, pewna siebie, komunikatywna, zorganizowana

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Z zawodu jestem mgr. inż, budownictwa ze specjalnością budownictwo podziemne i inżynieria miejska. Pracuję jako konstruktor budowlany, projektuję bezpieczne domy i hipermarkety. Uwielbiam optymalizować koszty, a na moim koncie mam zarówno wielkie budynki, jak i domy jednorodzinne.

Magdalena Kazimierczak

Jestem właścicielką firmy Dream Team Magda. Zgodnie z nazwą podążam za marzeniami współpracując z fantastycznymi ludźmi.

Mieszkam w Zgorzelcu, a moja droga życiowa prowadziła przez Szczecin, Poznań i Wrocław.

Jako kobieta zwracam uwagę na wygląd i piękno, stąd też zajmuję się wizażem i chętnie udzielam porad innym kobietom.

Współpraca z Grupą przedsiębiorczych kobiet daje mi motywację do działania. Na spotkaniach panuje świetna atmosfera, a uczestniczki dają niesamowitą energię i wsparcie.

 

ZAINTERESOWANIA

Zdrowy tryb życia, sport i turystyka , to moje pasje życiowe.
Z pasji dla zdrowia zajmuję się dietetyką, opartą na testach DNA Body Key.

CECHY CHARAKTERU
Jestem pewna siebie, samodzielna i pełna empatii.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego, pracuję jako instruktor pływania i instruktor aqua aerobiku. Prowadzę swoją Firmę Dream Team Magda.

Udzielam się jako Ratownik WOPR, jestem instruktorem turystyki kwalifikowanej o specjalności turystyka kajakowa, żeglarz jachtowy, sędzia sportów motorowych.

Małgorzata Kazimierczak

Jestem szalenie twórczą osobą, ciągle coś robię: szyję, tworzę, kleję. Bardzo interesują mnie informacje dotyczące zdrowia, sił witalnych i urody.

Wiedza na temat naszego organizmu jest pasjonująca. Ciało ludzkie to cudowna maszyna, która ma niesamowite moce i systemy naprawcze. Kocham piękno, mam swój ogród w którym odpoczywam i cieszę się roślinkami, którą sama sadzę. Tam też mogę czytać swoją ulubioną poezję Juliana Tuwima. Pochodzę z Choszczna, mieszkam z mężem w Zgorzelcu. Mam piękną, dorosłą już córkę.

Współpraca z Grupą przedsiębiorczych kobiet, pozwala mi realizować siebie, swoje pasje i dzielić je z innymi kobietami. Jesteśmy bardzo rożne ale to nie przeszkadza nam ze sobą współpracować, wspierać się i mieć benefity finansowe.

 

ZAINTERESOWANIA
Zdrowie, uroda, literatura, kwiaty

CECHY CHARAKTERU
Jestem szalenie pogodną osobą, otwartą i szczerą. Lubię ludzi i kontakt z nimi daje mi energię.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Zajmuję się dietetyką z zamiłowania a z zawodu jestem pielęgniarką.

Ukończyłam kilka kursów z Wizażu i stylizacji, a jako dietetyk, również sprawy zdrowia bardzo mnie pochłaniają: współpracuję z Instytutem Biomol-Med w Łodzi.

Kinga Watrach

Mieszkam w Bolesławcu, pięknym mieście znanym z ceramiki użytkowej. Mam dwójkę cudownych dzieci, męża i bardzo sobie cenię życie rodzinne. Jestem żywiołowa i spontaniczna ale mocno stąpam po ziemi. Mój charakter pozwala mi na pracę z mężczyznami – prowadzę nadzór nad budowami. Działam szybko i skutecznie. Lubię również udzielać się w swojej społeczności, łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.

Spotkania z kobietami przedsiębiorczymi to czas, kiedy mogę poznać mocne i piękne kobiety, porozmawiać z nimi, wymienić doświadczenia i zawsze coś zaproponować, gdyż mam wiele pomysłów.

ZAINTERESOWANIA
Książki, nowinki technologiczne związane z budową, zdrowie i profilaktyka.

CECHY CHARAKTERU
Umiem słuchać i wyciągać wnioski, szybko się uczę nowych rzeczy, działam szybko i skutecznie.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia do kierowania budową.

 

Karolina Klimuk

Jestem zawsze uśmiechnięta i pogodna. Mam wiele cierpliwości do ludzi, lubię przebywać w kreatywnym towarzystwie, gdyż też taka jestem a kreatywni ludzie robią wiele ciekawych rzeczy, między innymi świetnie sia bawią!

W Grupie kobiet przedsiębiorczych odnalazłam to czego szukam w życiu : balans.

Poznane kobiety są bardzo aktywne, ale zawsze odnajdują czas na rodzinę, dobrą książkę, rozwój własny. Spełniam teraz moje cele, uczę się, jak być niezależną i jednocześnie móc pozostać kobieca i delikatna. Na spotkaniach motywujemy się nawzajem, popieramy swoje działania biznesowe i dzielimy się swoją wiedzą. Odkrywanie swojego potencjału i rozwijanie swoich talentów, to elementy nad którymi, nigdy bym się nie zastanowiła, gdyby nie Kobiety Biznesu. A jeśli można jeszcze z tego tytułu mieć dodatkowe pieniądze, to tylko niepodważalny atut.

ZAINTERESOWANIA
Interesuję się makijażem i pielęgnacją, a że biegam od wielu lat, więc za tym poszło zdrowe odżywianie oraz ekologia.

Kocham podróże, byłam w kilku ciekawych miejscach na świecie, między innymi w Las Vegas, Kalifornii, zwiedziłam również Europe i najciekawsze zakątki.

CECHY CHARAKTERU
Konsekwentna, komunikatywna, kreatywna.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Z zawodu jestem inżynierem automatykiem i to chyba z przekory, bo to co robię nie jest zabawne. Skończyłam Akademię Górniczo- Hutniczą w Krakowie, gdzie mieszkałam przez kilka lat aby ostatecznie przenieść się w okolice Wrocławia.

We Wrocławiu ukończyłam w First Time Manager w Wyższej Szkole Bankowości. Potem była Szkoła Przedsiębiorczych Kobiet i tak się zaczęło.

Obecnie rozwijam swoją kreatywność, wykonując makijaże i ucząc inne Panie jak dbać o siebie, by cieszyć się piękną skórą na długie lata. Uwielbiam, dopierając odpowiedni makijaż, pokazywać kobietom jakie są piękne.

 

Wiktoria Mikoda

Szalona dziewczyna z pasją do fotografii,…

Hanna Lubczyńska

Jestem pasjonatką zdrowia.